O firmie

Głównym przedmiotem działalności spółek PROGREG jest projektowanie oraz realizacja w formule generalnego wykonawstwa kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych.

PROGREG Sp. z o.o. jest jednym z największych biur projektowych w Polsce w zakresie miejskich systemów transportu szynowego.  Głównym przedmiotem działalności są projekty budowy, przebudowy i remontów torowisk tramwajowych, układów drogowych, sieci i podstacji trakcyjnych, sterowania i ogrzewania zwrotnic, organizacji ruchu, …

Firma oferuje w zakresie projektowania:  wykonywanie koncepcji, studiów wykonalności, projektów budowlanych i wykonawczych wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych.

Wykonujemy również pomiary i diagnostykę stanu nawierzchni torowej oraz sieci trakcyjnej w oparciu o posiadane własne urządzenia typu toromierze elektroniczne LTEC, DTG zarówno dla torów o rozstawie 1435 mm jak i 1000 mm.

 

Działamy na rynku projektowania od 1991 roku na terenie całego kraju, posiadamy siedzibę w Krakowie oraz oddział w Łodzi.

 

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę z branży:

- drogowej

- torowisk tramwajowych

- sieci trakcyjnej

- sterowania i ogrzewania zwrotnic

- elektrycznej

- sanitarnej

- konstrukcyjnej

- architektury krajobrazu

- ochrony środowiska

- technologii pracy zajezdni tramwajowych

- teletechnicznej

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Dodaj do ulubionych
  • MySpace
  • Twitter